Polski agent nieruchomości na Florydzie.

Mam na imię Mariusz Majchrzak – Polski agent nieruchomości na Florydzie. Moje biuro znajduje sie w Miami Beach na Lincoln Road. Sprzedaję domy i apartamenty (mieszkania) na Florydzie od ponad 10 lat. Specjalizuje sie w okolicach Miami, Fort Lauderdale i West Palm Beach choć z sukcesem zamknąlem transakcje poza tym obszarem w miastach takich jak Naples i Key West.

Cieszy mnie fakt iż coraz wiecej Polaków inwestuje za granicą w tym na Florydzie. Miami to piękne miasto, które niedawno zostało opisane przez Financial Times jako najważniejsze miasto w USA. Kierunek i tępo rozwoju Miami zarówno turystycznego, gospodarczego i kulturowego sprawia is Miami klasyfikuje sie jako jedno z najlepszych miast do życia na świecie. Brak podatku stanowego sprawił iz zaraz po pandemi iż najwieksze firmy w Stanach żjednoczonych zaczeły przenosić swoje siedziby do Miami. Brickell jako finansowa dzielnica Miami przeżywa prawdziy renesans. Firmy takie jak Blackstone, Starwood, Icahn Enterprises i wiele innych przeniosło swoje siedziwby do Miami. Swiadczy to o tym iż Miami to nie tylko idealne miejsce do życia ale również do prowadzenia biznesu.

Mnie osobiście do Miami przyciągnął klimat zarówno pogodowy jak i klimat niesamowitego miasta. Z Polski wyjechalme do Miami w 2009 roku. Uwielniam cieplo, uwielbiam lato, kocham plaże i turkusowy ocean. Taka aura sprawia że wstaję rano z uśmiechem i chce mi się żyć!

Polski agent nieruchomości na Florydzie – co mogę zaoferować?

Jako Polski agent nieruchomości na Florydzie, znajdę dla Ciebie dom lub apartament ktory spelniać bedzie twoje kryteria. Wytłumaczę Ci rownież przebieg procesu transakcji zakupu nieruchomości na Florydzie. Jesli chcesz generować zysk z wynajmu, pomogę Ci znaleźć najemcę na twoją nieruchomość.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć jak możesz żyć w Miami! To może być twoj taras, twój widok każdego poranka i twoje baseny. Jesli chodzi o jakość życia i standard luksusu to naprawdę cieżko przebić Miami.

Prosze o kontakt przez WhatsApp +1 786-468-4380 – Mariusz Majchrzak

Broker nieruchomości w Miami

Opublikowano

in

by

Tags: